4 השיטות הפופולריות ביותר לרווח באמזון

כולנו רוצים להרוויח כסף ובגדול, אבל אנחנו לא תמיד יודעים כיצד לעשות זאת. במאמר זה משה טיסונה יסביר לכם מה ניתן לעשות כסף טוב דרך אמזון.

לדברי משה טיסונה, בגדול ישנן 4 שיטות פופולריות לרווח באמזון:

תכנית שיווק שותפים

לא תמיד אפשר לעשות הכל לבד. תכנית שיווק שיתופים, או Affiliate בלעז, היא שיטת שיווק לפיה ניתן למכור כל מוצר באמזון באמצעות הקמת אתרי נישה שמתמקדים בסוג מסויים של מוצרים, נגיד חולצות. אין צורך בידע מקדים כדי לעשות זאת, אבל קחו בחשבון שהרווח ממכירה כזו הוא נמוך ונע בין 4 ל-7 אחוזים ממחיר העסקה שהתבצעה. לכן, כדי לפצות על הרווח הקטן יש למכור בכמויות גדולות בשביל לייצר הכנסה מספקת בשיטה זו.

לקנות בזול, למכור ביוקר

בדיוק כמו שהכותרת מרמזת, הרעיון הוא פשוט מאוד – לנצל פער מחירים של מוצר ספציפי כדי למקסם רווחים. היתרון בשיטה זו הוא שאין צורך למתג את המוצר שרוצים למכור, אך החיסרון הוא ששיטה זו גוזלת זמן רב.

דרופ שיפינג

שיטת הדרופ שיפינג (Drop Shipping) היא בעצם מכירה של מוצרים ישירות מהספק עצמו אל הלקוח, ללא צורך להתעסק עם המוצר בעצמך. בשיטה זו יוצרים באמזון עמוד מכירה של המוצר, וכאשר גולש מזמין אותו אתם מעבירים את ההזמנה לספק כדי שישלח אותו אל הלקוח. על פי שיטה זו, אתם תהיו רק מתווכים של העסקה ותרוויחו עד 50 אחוז מערך המכירה. שיטה זו עובדת באופן דומה לשיטת הסיטונאים.

מיתוג עצמי

בשיטת המיתוג העצמי, או Private Labeling, מפתחים מוצרים תחת השם של המוכר עצמו וכך יוצרים מותג חדש. לדברי משה טיסונה, זו שיטה מורכבת שבמסגרתה צריך למצוא את המוצר המתאים באמזון, ליצור קשר עם ספקים ולדאוג לייצורו. היתרון הגדול בשיטה זו הוא שאתם תהנו ממקסימום רווחים אם תצליחו בה.

אודות משה טיסונה

משה טיסונה, יזם ואיש עסקים. עוסק באפיון מערכות, אינטרנט מסחרי, מסחר במניות ובמט"ח והשקעות נדל"ן באירופה. צרו קשר עם מושיק טיסונה: IDI, רח' הסדנאות 8, הרצליה טל: 03-7558302
פורסם בקטגוריה שיווק באינטרנט, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.